Сучасні технології та всебічна турбота — стоматологічні послуги для дорослих та дітей від Axilar Dental Clinic
Допомагаємо зберігати здоров’я та красу зубів та ротової порожнини. Всі методики лікування, гігієни, естетичної стоматології та протезування — в клініці, дружній до кожного!
Турбота, що помножена на професіоналізм: з нашою допомогою ваша посмішка завжди буде найяскравішою!
Інноваційні підходи до лікування та протезування зубів із застосуванням сучасних технологій та матеріалів.
Турбота з перших секунд вашого візиту: ми зробимо ваше перебування в клініці Axilar максимально комфортним!
Зручний запис на лікування, консультації та огляди: просто залиште заявку онлайн — а ми потурбуємося підібрати для вас найзручніший час для візиту!
Лікарі найвищої кваліфікації — до ваших послуг. Наші фахівці мають досвід, власні лікувальні розробки, вони працюють задля вашого здоров’я та піклуються про ваш комфорт.
Гарантія на виконання всіх стоматологічних робіт та процедур.
Наші послуги
Послуги від Axilar Dental Clinic – ваша можливість зберігати здоров’я зубів у будь-якому віці!
Лікування зубів
Дитяча стоматологія
Лікування під мікроскопом
Протезування
Відбілювання зубів
Вирівнювання зубів капою
Імплантація зубів
Вирівнювання зубів
Видалення зубів
Вчасно виявлені проблеми зі здоров’ям зубів — це запорука того, що ви зможете зберегти красиву посмішку та міцні зуби надовго. Довірте обстеження та лікування своїх зубів професіоналам-терапевтам клініки Axilar. Ми впроваджуємо сучасні терапевтичні протоколи та застосовуємо власні методики лікування зубів та ротової порожнини, щоб зберегти їх здоров’я, а як наслідок — ваше загальне здоров’я!
Піклуємося про ваші зуби з самого дитинства! Безболісне, турботливе та кваліфіковане лікування зубів для малечі в клініці Axilar — це можливість привчити дитину до регулярних візитів до стоматолога. Ми дбайливо підбираємо лікування та корекцію, щоб дитина з часом мала рівні, здорові та міцні зуби.
Найточніше застосування зуболікувальних технологій — це послуга лікування зубів під мікроскопом. Цей інноваційний метод дозволяє чітко провести діагностику та повернути зубу втрачені функції завдяки точковому застосуванню лікувальних методик. Мінімум ускладнень — максимум ефективності від лікування!
Навіть найскладніші випадки втрати зубів можна виправити! Лікарі-ортопеди клініки Axilar проводять всі сучасні методи протезування зубів із застосуванням керамічних, металевих та комбінованих коронок. Наші послуги допомагають відновити цілісність зубного ряду та красу вашої посмішки.
Навіть якщо ваші зуби втратили природну білизну — ми допоможемо повернути посмішці яскравий та здоровий вигляд. Послуга відбілювання зубів в Axilar – це безпечна, якісна та безболісна процедура, яка допомагає усунути естетичні недоліки з поверхні емалі та відновити її білизну.
Капи (елайнери) мають естетичний вигляд, вони дозволяють проводити ортодонтичне лікування з мінімальною кількістю візитів до лікаря, без болю та складних процедур. Завдяки ортодонтичним послугам Axilar з вирівнювання зубів капою ви зможете без турбот придати зубному ряду рівний та естетичний вид.
Імплантація — це найсучасніший метод відновлення відсутніх зубів. Завдяки цій технології ви отримуєте можливість повернути красу зубів та запобігти багатьох проблем із ротовою порожниною, щелепою та загальним здоров’ям. В Axilar ви отримуєте можливість встановити зубні імпланти славнозвісних виробників — Straumann (Швейцарія) та S.Plant (Корея).
Рівні зуби — це не лише эстетично. Від виправлення недоліків росту зубів залежить ваше загальне самопочуття, рівний зубний ряд гарантує довше збереження здоров’я зубів та ясен. Сьогодні вирівнювання зубів — це ефективна та не дуже складна процедура. А якщо її проводять професіонали-ортодонти Axilar Dental Clinic, результати будуть найвищими.
Дуже важливо, щоб маніпуляцію з видалення проводив висококваліфікований лікар, який знається на особливостях, застосовує ефективні методи та знеболювальні засоби, знає як запобігти ускладненням. Саме такі спеціалісти надають послуги з видалення зубів в нашій клініці.
Послуги:
Головний лікар, лікар стоматолог-хірург, ортопед.
Лікар-терапевт
Лікар- ортодонт
Лікар-ортопед
Сергій Коцурак
Іванов Антон
Мазур Євген
Артур
Наші лікарі
Консультація, складання плану лікування
Консультація, рентген-діагностика, складання плану лікування
Консультація та діагностика з ортодонтії
Лікування зубів
Імплантація зубів
Лікування зубів
Вирівнювання зубів
Протезування та ортопедична реабілітація
Протезування
Лікування зубів під мікроскопом
Вирівнювання зубів капою
Вирівнювання зубів капою
Видалення зубів будь-якої складності
Відбілювання зубів
Видалення зубів
Послуги:
Послуги:
Послуги:
Довірте здоров’я своїх зубів справжнім професіоналам
У Axilar Dental Clinic ви можете бути впевнені в тому, що ваші зуби — у надійних та турботливих руках наших лікарів!
Переваги
Безболісне та швидке лікування та відновлення зубів
Інноваційні методики та технології
Ургентна стоматологія — до ваших послуг
Комплексний підхід до лікування та профілактики зубів
Застосування тільки високоякісних матеріалів та сучасного обладнання
Ми робимо стоматологічні послуги комфортними та доступними кожному!