Видалення 1 зуба мудрості
Атипове видалення 1 зуба складні випадки
+ анестезія
+ анестезія
1 440 грн
2 140 грн
від
від
Видалення зубів мудрості в клініці Axilar
Іноді зуби через свої пошкодження, неправильний ріст чи розташування в щелепі потребують видалення заради збереження здоров’я інших зубів. Коли ми говоримо про корінні зуби, дуже важливо, щоб маніпуляцію з видалення проводив висококваліфікований лікар, який знається на особливостях, застосовує ефективні методи та знеболювальні засоби, знає як запобігти ускладненням. Саме такі спеціалісти надають послуги з видалення зубів в нашій клініці.
Попри те, що мета стоматолога — зберегти зуби пацієнта будь-яким чином, іноді тільки своєчасне видалення допомагає зберегти загальне здоров’я ротової порожнини. Насамперед, показами до видалення зубів виступають:
Запальний процес в періодонті
Якщо ви прагнете позбутися зуба мудрості, що заважає вашому доброму самопочуттю, в клініці Axilar ви зможете отримати послугу видалення зубів від кваліфікованих та турботливих лікарів.
Перелом коронки зуба з оголенням пульпи
Дистоповані чи ретиновані зуби мудрості
Етапи надання послуг видалення зуба мудрості
Етап 1
Етап 2
Етап 3
Етап 4
Діагностика
Підготовка до видалення та знеболення
Власне видалення зуба
Кюретаж та ушивання рани (за необхідності)
Цей етап передбачає огляд ротової порожнини пацієнта, проведення рентгеноскопії задля прийняття рішення щодо доцільності видалення зуба.
На другому етапі лікар підбирає ефективну анестезію та знеболює пацієнта, щоб провести операцію з видалення зуба з найменшим дискомфортом та болем.
За допомогою хірургічних інструментів після анестезії лікар видаляє зуб.
Якщо рана після видалення виявилася складною, хірург може провести кюретаж рани, а після — ушити її для скорішого загоєння
Лікарі, які надають послуги
Головний лікар, лікар стоматолог-хірург, ортопед.
Коцурак Сергій Володимирович
Має вищу медичну освіту, закінчив Українську медичну стоматологічну академію, практикує вже 17 років.
Займається імплантацією, кістковою аугментацією, пластикою ясен, проводить відкритий кюретаж зубів, відкритий та закритий синус ліфт, проводить видалення зубів любої складності.
Щороку проходить курси по підвищенню кваліфікації у закордонних та українських лекторів
Лікар-терапевт
Іванов Антон Ігорович
Має великий досвід та пройшов багато практичних курсів по ендодонтії, хірургії та невідкладній допомозі.
Надає послуги реставрації зубів, лікування кореневих каналів, гігієнічної чистки та відбілювання зубів.
Спеціалізується в рентген-діагностиці та лікуванні карієсу, пародонтозу, періодонтиту, пульпіту і захворювань порожнини рота, проводить лікування зубів під мікроскопом. Здійснює процедури видалення зубів.
Фото робіт наших лікарів до/після
Записатися на консультацію
Переваги видалення зубів мудрості в Axilar Dental Clinic
Всебічне обстеження перед видаленням для створення найдієвішої стратегії проведення операції
Сучасні види анестезії, яку лікар підбирає індивідуально, з урахуванням особливостей здоров’я пацієнта, толерантності до болю алергічних реакцій
Висока точність проведення операцій з видалення зубів мудрості
Турботливий підхід та створення комфортної атмосфери для пацієнтів — ми робимо все, щоб ви почували себе спокійно під час видалення зуба
Часті запитання
Якщо це було просте видалення, вже за кілька днів пацієнт може повернутися до звичного розкладу життя. У більш складних випадках, можливо, відновлення потребуватиме більше часу та додаткового лікування, наприклад, за допомогою антибіотиків.
Якщо це було просте видалення, вже за кілька днів пацієнт може повернутися до звичного розкладу життя. У більш складних випадках, можливо, відновлення потребуватиме більше часу та додаткового лікування, наприклад, за допомогою антибіотиків.