Вирівнювання зубів (Брекети Позняки)

Виправлення прикусу або послуги ортодонта. Ортодонтичне лікування складається з цілого спектра різних процедур і являє собою:
Спосіб переміщення та вирівнювання зубів для поліпшення зовнішнього вигляду порожнини рота і її функціональності
Збереження здоров'я ясен, зубів, а також щелепних суглобів в тривалій перспективі, шляхом грамотного розподілу тиску на всі зуби під час пережовування
Звернутися до ортодонтичного лікування мають сенс через низку причин
Це дозволить зробити вашу посмішку по-справжньому сліпучою
Даний метод є ідеальною профілактикою проблем зі здоров'ям
У послугах ортодонта потребують пацієнти, у яких
Неправильне побудова зубів
Є якісь зауваження до зовнішнього вигляду своєї посмішки
Страждають від головного болю під час втиснути зубів
Нерівні зуби здатні створити справжній дискомфорт не тільки в фізичному плані, а й психологічному. Люди з цією проблемою втрачають впевненість у собі разом зі звичкою часто посміхатися. При цьому більше 90% всього населення мають нерівний ряд зубів. Все це робить послуги стоматологів-ортодонтів вкрай популярними.
В арсеналі лікарів-ортодонтів Axilar найрізноманітніші пристосування і пристрої: пластинки (знімні і незнімні), брекети (вестибулярні і лінгвальні), і величезний асортимент кап, призначених пацієнтам будь-якого віку.
Що стосується вартості ортодонтичного лікування, то вона залежить від ступеня викривленості зубного ряду, який буде виправлятися.
В ході лікування ортодонт доводить форму щелеп до досконалості, виробляючи необхідні для цього маніпуляції: розгортає і переміщує зуби, ініціює звуження рядів та інші.
Стоматологи рекомендують не зволікати з візитом в клініку. Багато фахівців вважають, що саме від віку залежить рівень складності лікування, що дозволяє досягти бажаних результатів. Умовно процес ділиться на 2 основні етапи: активний (усунення дефекту) та ретенційний (закріплення ефекту).
Ортодонти використовують 4 методи виправлення нерівності зубів
Хірургічний
Апаратний
Функціональний
Апаратно-хірургічний
Що стосується дитячої ортодонтії, то вона включає виправлення неправильного прикусу і вирівнювання ряду зубів. Деформації, викликані захворюваннями вікових змін, пародонтом і втратою зубів, виправляє переважно доросла ортодонтія.
Більшість пацієнтів плутають стоматологічну ортопедію з ортодонтії. Тут важливо знати, що стоматолог-ортодонт не рятує від різних деформацій, що утворилися через травми. Подібні випадки входять вже в практику ортопеда.
Ортодонти не рекомендують відкладати візит в клініку. Більшість експертів вважають, що чим молодше пацієнт, тим більше результатів в лікуванні може бути досягнуто. Процес лікування можна було б умовно розділити на дві фази: виправлення дефектів (активна фаза) і збереження результатів (фаза утримання).