Реставрація 1го зуба
Протезування 1го зуба (металокерамічна коронка)
2 600 грн
4 300 грн
7 340 грн
від
від
від
Протезування 1 зуба (цирконієва коронка)
Сучасні методи протезування зубів від спеціалістів-ортопедів Axilar
Протезування зубів найсучаснішими методами: швидке та надійне встановлення коронок
Навіть найскладніші випадки втрати зубів можна виправити! Лікарі-ортопеди клініки Axilar проводять всі сучасні методи протезування зубів із застосуванням керамічних, металевих та комбінованих коронок. Наші послуги допомагають відновити цілісність зубного ряду та красу вашої посмішки.
Сучасні методики у галузі стоматологічної ортопедії дозволяють відновити естетику та функціональність зубів, які було пошкоджено, частково втрачено, чи травмовано. В нашій клініці ми застосовуємо найновіші методи встановлення коронок для відновлення 1 та більше зубів.
Керамічні коронки — це найбільш подібні до натурального зуба варіанти відновлення. Вони легкі, міцні, довготривалі, а до того ж — гіпоалергенні. Навіть те, що це доволі дорогий вид лікування, строк експлуатації керамічних коронок — понад 20 років, що робить їх вигідним вкладенням в ваше здоров’я та красу.
Цирконієві коронки — це інновація в зубному протезуванні. Вони мають каркас з цирконію та фарфорову емаль зверху. Вони в 30 разів міцніші за керамічні, мають легку вагу та мінімальну товщину, виглядають природньо та естетично.
В нашій клініці ви зможете отримати послуги зі встановлення керамічних та цирконієвих коронок найвищого рівня. Ми застосовуємо сучасні комп’ютерні технології для моделювання протезів, використовуємо тільки високоякісні матеріали, а завдяки власним методам запроваджуємо швидке та нетравматичне протезування — в нас ви можете отримати якісні коронки на зуби протягом одного візиту!
Етапи проведення протезування керамічними/цирконієвими коронками
Етап 1
Етап 2
Етап 3
Етап 4
Етап 5
Діагностика та підготовка зубів до протезування
Підготування зуба до встановлення коронки
Зняття зліпків та моделювання коронок
Виготовлення коронок
Примірка та встановлення коронки
Спочатку лікар проводить обстеження ротової порожнини. Також на цьому етапі стоматолог запроваджує підготовку до протезування: чищення нальоту, видалення старих пломб, пломбування каналів зуба, лікування запалень тощо.
Для правильного встановлення коронки зуб обточується до потрібної висоти та форми. У випадку відсутності зуба, на цьому етапі встановлюється штифт чи імплант, на якому буде закріплена коронка.
Сьогодні ми не робимо класичні зліпки за допомогою воску чи пластичного матеріалу. Натомість за допомогою цифрового обладнання ми отримуємо тривимірний знімок, на базі якого буде створена модель коронки.
Коронки виготовляються індивідуально під кожен зуб за допомогою технологій пресування, фрезерування чи відливання в формі.
Готову коронку лікар приміряє пацієнтові та у разі відсутності скарг на незручності — закріплює на зубі.
Лікарі, які надають послуги
Лікар-терапевт
Стешенко Артур
Лікар стоматолог з великим досвідом роботи в ендодонтії та ортопедії

Має глибокі знання та вміння працювати з дентальним мікроскопом. Завдяки цим вмінням забезпечує високу точність та якість проведених процедур, таких як лікування, переліковування кореневих каналів та ортопедична реабілітація зубів.
Гарантує своїм пацієнтам комплексне та ефективне стоматологічне лікування для здорової та чудової посмішки.
Головний лікар, лікар стоматолог-хірург, ортопед.
Коцурак Сергій Володимирович
Має вищу медичну освіту, закінчив Українську медичну стоматологічну академію, практикує вже 17 років.
Займається імплантацією, кістковою аугментацією, пластикою ясен, проводить відкритий кюретаж зубів, відкритий та закритий синус ліфт, проводить видалення зубів любої складності.
Щороку проходить курси по підвищенню кваліфікації у закордонних та українських лекторів
Фото робіт наших лікарів до/після
Записатися на консультацію
Переваги протезування зубів та встановлення коронок в клініці Axilar Dental Clinic
Кваліфіковані спеціалісти, які підберуть методики протезування та тип коронок під особливості ваших зубів.
Працюємо тільки з високоякісними матеріалами для виготовлення металокерамічних та цирконієвих коронок.
Повний спектр послуг з протезування зубів є доступним нашим клієнтам включно з встановленням коронок на заміну.
Застосовуємо інноваційне обладнання для відновлення зубів за допомогою коронок без болю та довгих примірок. Повне протезування можливе протягом 1 візиту до стоматолога
Безпосередньо наша клініка спеціалізується на встановлені всіх основних видів коронок, які мають попит на ринку стоматологічних послуг: керамічних (цирконієвих), металокерамічних, металевих. Всі вони забезпечують довгий термін експлуатації та повний функціонал зубів.
Безпосередньо наша клініка спеціалізується на встановлені всіх основних видів коронок, які мають попит на ринку стоматологічних послуг: керамічних (цирконієвих), металокерамічних, металевих. Всі вони забезпечують довгий термін експлуатації та повний функціонал зубів.